همچین خدای مهربوووووووووونی

به نام خدا.
سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرد ه ام و نه با تو دشمنی  کرد ه ام. (ضحی 1-2)  افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و  راهی پیش پایت بگذارم او را که مرا به سخره گرفتی. (یس 30)
و هیچ پیامی از پیام هایم به تو مرسید مگر از آن روی گردانیدی.(انعام 4) و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام(انبیا 87)
و مرا به مبارزه طلبیدی و چنان توهم زده شدی که گمان بردی خودت بر همه چیز قدرت داری. (یونس 24)
و این در حالی بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمی توانی از او پس بگیری (حج 73)
پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشمهایت از وحشت فرورفتند، و
قلبت آمد توی گلویت و تمام وجودت لرزید چه لرزشی، گفتم کمک هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما به من گمان بردی چه گمان هایی .( احزاب 10)
تا زمین با آن فراخی بر تو تنگ آمد پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به سوی تو بازگشتم تا تو نیز به سوی من بازگردی ، که من مهربان ترینم در بازگشتن. (توبه 118)
وقتی در تاریکی ها مرا به زاری خواندی که اگر تو را برهانم با من می مانی، تو را از اندوه رهانیدم اما باز مرا با دیگری در عشقت شریک کردی . (انعام 63-64)
این عادت دیرینه ات بوده است، هرگاه که خوشحالت کردم از  من روی گردانیدی و رویت را آن طرفی کردی و هروقت سختی به تو رسید از من ناامید شده ای. (اسرا 83)  آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت؟ (سوره شرح 2-3)  غیر از من خدایی که برایت خدایی کرده است ؟؟ (اعراف 59)
پس کجا می روی؟ (تکویر 26) پس از این سخن دیگر به کدام سخن می خواهی ایمان بیاوری؟ (مرسلات 50)
چه چیز جز بخشندگی ام باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟(انفطار6)  مرا به یاد می آوری ؟ من همانم که بادها را می فرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنندو ابرها را پاره پاره به هم فشرده می کنم تا قطره ای باران از خلال آن ها بیرون آید و به خواست من به تو اصابت کند تا تو فقط لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود (روم 48) 
من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم. (انعام 60)
من همانم که وقتی می ترسی به تو امنیت می دهم (قریش 3) برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگه با هم باشیم (فجر28-29) تا یک بار دیگه دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم. (مائده 54)
+ به قرآن رجوع کنید و فقط همین ایه ها رو با معنیش نگاه کنید ......
/ 11 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سحر

انسانی موجودیست بس عجیب و غریب...

هما

اینو کی نوشته؟ مرسی ماهنوش منو هم دعا کن این شب.

ارزو

مرسی عزیزم [ماچ] عبادت هات قبول باشه ایشالا [گل]

omid1977

نخير اين يه ميل بود كه به دست ما رسيده بود تو هم بدستت رسيده اومدي كپي پيس كردي كمي از خودت بنويس و مهلبونيات و اينا خب!![نیشخند]

admin

قشنگ بود ولی اینطور به نظر میرسه از یه کتاب بزرگ بیای یه سری پاراگراف رو جدا کنی و یه متن عاشقانه از توش در بیاری [زبان]

ن.ف.س

اونوقت از قران و خدا و دين به مردم فقط جهنم و عذاب رو نشون ميدن [ناراحت]

ن.ف.س

اونوقت از قران و خدا و دين به مردم فقط جهنم و عذاب رو نشون ميدن [ناراحت]