مشاهده یادداشت خصوصی


برچسب‌ها:

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳٩٠/٢/٢٦ساعت ٢:٢۱ ‎ب.ظ  توسط ماهـنوش  نظرات ()


این متن هم از ایمیلمه . دوست داشتم دونستن یا به عبارتی یاد اوری  این مطالب  رو با بقیه خانمها شریک بشم ، جالبه و ظریفه!

خانم‌ها: 10 نکته برای پیدا کردن عشق زندگی

امسال مردی را به‌ سمت خودتان جذب کنید که بخاطر خودتان دوستتان دارد و رابطه‌ای مطمئن و صمیمی بسازید که همیشه آرزویش را داشته اید.


1. دریچه‌های قلبتان را باز کنید و شگفت‌زده شوید. اگر این مقاله را می‌خوانید یعنی درهای قلبتان را برای دریافت یک عشق جدید باز کرده‌اید. درست است؟ اما اینکه واقعاً دریچه‌های قلبتان را به روی عشق باز کنید یعنی حتی بااینکه دنبال آن فرد استثنایی برای خودتان هستید، عشق را از هر جایی که بیاید می‌پذیرید. مرد زندگیتان باید به طریقی که اصلاً انتظارش را ندارید از راه برسد و شکلی باشد که هیچوقت تصورش را نمی‌کردید. تنها راه پیدا کردن آن فرد این است که افراد گوناگونی را زیر نظر داشته باشید.

 

2. تازمانیکه متعهد نشده‌اید، خیلی امیدوار نباشید. مردی استثنایی را ملاقات کرده‌اید که اوقات بسیار زیادی را با او می‌گذرانید. به نظرتان می‌رسد که باید فقط روی او تمرکز کنید؟ نه، به هیچ‌وجه. راه انتخاب‌های دیگر را باز بگذارید مگراینکه او از شما بخواهد که به او متعهد شوید. مسئله پیچاندن او نیست، مسئله این است که حس خودتان بودن را حفظ کنید به ‌جای‌ اینکه یک مرد را مرکز زندگیتان کنید. همچنین باعث می‌شود خیلی نیازمند آن فرد به‌ نظر نرسید و طوری به نظر او خواهد آمد که درخواست او بوده که به هم متعهد شوید.

 

3. زبان بدنتان را نرم‌تر کنید. دفعه بعدی که با مردی قرار می‌گذارید و بیرون می‌روید، لحظه‌ای صبر کنید و ببینید بدنتان چه می‌کند. این احتمال وجود دارد که اعصابتان باعث می‌شود شانه‌هایتان را سفت کنید یا دست‌هایتان را به هم قلاب کنید. ما زن‌ها اینقدر اسیر خودمان می‌شویم که فراموش می‌کنیم زنانگی که مردها اینقدر عاشقش هستند را نشان دهیم. پس به جای این، دست‌هایتان را آرام کنید، شانه‌هایتان را بیندازید و وقتی در حضور او هستید، پشتتان را صاف نگه دارید. بعد ببینید که چطور نرم نرمک به شما و دلتان نزدیک می‌شود.

 

4. خیلی به جلو نگاه نکنید. در آخرین قرار ملاقاتتان به چه فکر می‌کردید؟ اگر شما هم مثل اکثر زن‌ها باشید، احتمالاً می‌بینید که خیلی وقت‌ها این افکار ذهنتان را مشغول می‌کند: آیا دوستم دارد؟ آیا شوهر خوبی برایم می‌شود؟ آیا دوست دارد رابطه با من را ادامه دهد؟ تمرکز بر آینده و ای کاش‌ها نه تنها باعث می‌شود نتوانید از لحظاتتان لذت ببرید و کشف کنید که آن مرد واقعاً کیست، بلکه باعث می‌شود نتوانید هیچوقت با بخشی از او که بیشترین اهمیت را دارد یعنی دلش، ارتباط برقرار کنید. 


5. بدون‌اینکه او را مسئول بدانید احساساتتان را با او درمیان بگذارید. باز دیر کرده است. حرف از رابطه قبلی اش به میان می‌کشد. یادش رفته است زنگ بزند. اینها همه داستان‌هایی است که بیشتر وقت‌ها پیش می‌آید--حتی بعد ازاینکه با هم ازدواج کنید. بیشتر زن‌ها فکر می‌کنند حرف زدن درمورد این چیزها فقط مرد را دورتر می‌کند اما رمز موفقیت این است که با بیان احساساتتان به طریقی واضح بدون متهم کردن او، به سمت خودتان بکشانیدش: "وقتی درمورد زن‌های دیگر حرف می‌زنی واقعاً حس بدی پیدا می‌کنم. دوست ندارم رمز و رازی بینمان به‌وجود بیاید. نظر تو چیست؟" 


6. دست از تظاهر به آنچه که نیستید بردارید. چندبار تابحال شده وقتی با مردی هستید، خودِ واقعیتان را پنهان کنید؟ تصور می‌کنید اگر چیزهای عجیب درمورد خودتان را برملا کنید، او را بترساند یا اگر با نظر او مخالفت کنید، او را از خودتان دور کنید. اما هیچ چیز بهتر از حقیقت نیست. البته منظورمان این نیست که در همان جلسه اول همه چیز را بیرون بریزید. منظور این است که نیازی نیست آدم کاملی باشید تا بتوانید کسی را عاشق خودتان کنید. پس دست از خودسانسوری بردارید و اجازه بدهید شما را به‌خاطر آنچه که هستید دوست بدارد.

 

7. برای دریافت کردن کانال را عوض کنید. ممکن است تصور کنید که برای‌ اینکه به مردی نشان دهید که موردی خوب و عالی هستید، باید برایش شام درست کنید، کارهایی برایش انجام دهید یا رابطه را جلو ببرید. اما واقعیت این است که مردها عاشق این می‌شوند که چقدر خودشان برای شما مایه بگذارند، نه برعکسش. یک مرد خوب دوست دارد که خوشحالتان کند و کارهای خوب برایتان انجام دهد. پس اجازه اینکار را به او بدهید!

 

8. همیشه خودتان را اول بگذارید. برای خانم‌ها طبیعی است که دیگران را به خودشان مقدم بدانند اما اگر می‌خواهید عشق را در مردی شعله‌ور کنید، اینکه نیازهای او را بر خودتان پیش بدانید کاملاً خلاف آنرا انجام می‌دهد. درست است که در هر رابطه‌ای باید دادن و گرفتن به یک اندازه وجود داشته باشد اما با این ‌وجود لازم است که هوای خودتان را داشته باشید. وقتی مردی ببیند که با خودتان با مهربانی و احترام رفتار می‌کنید، زنی را با عزت نفس و اعتماد به نفسی سالم خواهد دید که هر دو ی آنها برای شاد کردن او بسیار جذاب هستند.

 

9. به طرفتان فرصت بدهید. آیا زیادی قد کوتاه است؟ سنگین وزن است؟ خیلی سنش پایین است؟ خیلی جدی است؟ یا به‌ اندازه کافی جدی نیست؟ خیلی زن‌ ها بودند که اوایل آشنایی شوهرانشان اصلاً برایشان قابل تحمل نبودند و الان حتی نمی‌توانند یک روز را بدون آنها سپری کنند. وقتی مردی وارد زندگیتان شد، آن را یک فرصت بدانید و حداقل تا 3 جلسه ملاقات به او فرصت دهید، مگر اینکه حسابی با دیدنش توی ذوقتان خورده باشد و اصلاً نتوانید با او بودن را تصور کنید. شاید آن مرد مرد ایدآل شما نباشد اما اگر بیشتر به او نزدیک شوید می‌توانید چیزهای بیشتری درموردش کشف کنید.

 

10. یادتان باشد، حرف نادرست را نباید به مرد درست بزنید. اگر حرفی که می‌زنید از ته دلتان باشد، مردی که قرار است عاشقتان شود نخواهد ترسید. او تلاش خواهد کرد مشکلات را از میان بردارد و اینکار باعث می‌شود به هم نزدیک‌تر شوید. البته، باید بگذارید او هم به همین اندازه احساس امنیت کند و حرفهایش را با شما درمیان بگذارد. وقتی پایه‌ای محکم از پذیرش و اطمینان متقابل برای رابطه‌تان ساختید، دیگر عشق منتظر نخواهد ماند و شعله‌ور خواهد شد.

 

تغییر عادت‌هایتان نیازمند زمان و تمرین است. مطمئنم اگر اینطور شود عشقی که همیشه آرزویش را داشتید در زندگیتان پدیدار می‌شود.


برچسب‌ها:

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳٩٠/٢/۱۱ساعت ٤:٠٤ ‎ب.ظ  توسط ماهـنوش  نظرات ()


مشاهده یادداشت خصوصی


برچسب‌ها:

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳٩٠/٢/۱۱ساعت ۱٢:۱٤ ‎ق.ظ  توسط ماهـنوش  نظرات ()


این مطالب برام ایمیل شده یود . من که زن متولد اردیبهشتم خیلی جالب بود برام . شمام بخونید جالبه!

 

زن متولد فروردین

1-انتقاد کردن از او در حضور دیگران بسیار وخیم است.در واقع او از انتقادات و حتی پیشنهادات در زمانی هم که با یکدیگر تنها هستید زیاد خوشش نمی آید

مگر اینکه این پیشنهادات کاملا سازنده بوده و با مقداری ملاحظه و احتیاط مطرح شوند.
2-وقت نشناسی، بخصوص، او را بسیار ناراحت می کند. این واقعیت که خود او هم بندرت وقت شناس است, دلیل موجهی برای وقت نشناسی شما محسوب نمی شود!
3-سعی نکنید دقت و توجه او را منحصرا به خود اختصاص دهید, زیرا او احتیاج دارد روزانه مقداری تنهایی و خلوت داشته باشد.
4-از طعنه زدن و سرزنش کردن, زرنگی, بدزبانی و ناپختگی بپرهیزید.
5-او موجودی مشکل پسند و باریک بین است, بنابراین همیشه مراقب مرتب بودن سر و وضع و مطبوع بودن شخصیت خود باشید.

مرد متولد فروردین

1-در اولین ملاقات حالت تهاجمی نداشته باشید، اگر به طرف او جذب شده اید. حداقل بگذارید او فکر کند که خودش در اظهار علاقه پیشقدم شده است.
2-از هر نوع دخالتی در کارهای شغلی اش اجتناب کنید.
3-او شدیدا از تظاهر و خودنمایی بدش می آید بنابراین سعی نکنید با مهم جلوه دادن خودتان و یا موقعیت اجتماعی خود، او را تحت تاثیر قرار دهید. تا جایی که می توانید طبیعی و بی پیرایه باشید.

زن متولد اردیبهشت

1-سعی نکنید چگونگی تفکر او را تغییر بدهید, زیرا او حس می کند برای حفظ عقاید شخصی و خصوصی خود حقوقی دارد.
2-برای اینکه با او کاملا هماهنگ باشید نباید او را وادار کنید علیرغم میل خود جایی برود و یا کسی را ملاقات کند.
3-با او دعوا و جر و بحث نکنید. او شدیدا از اعتشاش و پرخاش بدش می آید.
4-علاقه او به حرف زدن و نوشتن صحیح و درست, شما را ملزم می کند به انتخاب لغات و گرامر صحیح توجه و دقت داشته باشید.
5-از اینکه موجودی پول پرست, مفلوک و یا طعنه زن به نظر بیاید اجتناب کنید, زیرا طبیعت بخشنده او با این خصوصیات تناقض دارد.

مرد متولد اردیبهشت

1-درباره سایر مردها و نقاط مثبتشان صحبت نکنید بخصوص در مورد کسانی که قبلا می شناختید یا فرضا شوهر سابقتان. از حسود کردن او بپزهیزید.
2-او را درگیر خویشاوندان خود نکنید. اجبارهایی را به او تحمیل نکنید و قرارهایی نگذارید که با سلیقه او جور نیست.
3-از بد قولی بپرهیزید و عادات افراطی را در خود سرکوب کنید.
4-از شب زنده داری زیاد خودداری کنید حتی اگر ظاهرا به نظر بیاید که او این کار را دوست دارد. علیرغم اینها او به آسانی از شب زنده داری خسته می شود.

زن متولد خرداد

1-هر نوع آمادگی برای تغییر خلق و خو بدون دلیل واضح, بی صبری یا پرخاشگری را در خود سرکوب کنید و از موضوعات جدال برانگیز بپرهیزید.
2-مشکلات خود را نزد او نبرید زیرا این موضوع او را افسرده می کند.
3-سعی نکنید زندگی, عادات, دوستانش را نظم و ترتیب بدهید. او طبیعتا موجود بسیار مستقلی است.
4-خودتان را با اشخاص دیگر مشغول نکنید و مواظب هر نوع بی نظمی و بی توجهی در مورد عادات لباس پوشیدن خود باشید.

مرد متولد خرداد

1-بدون اینکه خودش مایل باشد در زندگی خصوصی و افکار او کنجکاوی نکنید.
2-به محافظه کاری او, با سخن گفتن غیر عادی, لباس پوشیدن غیر عادی و کارهای غیرعادی دیگر خدشه وارد نکنید. خیلی احتمال دارد که او سیگار کشیدن یا مشروب خوردن شما را تایید نکند...
3-هر نوع تمایل به بد خلقی, اغتشاش یا ناسازگاری را در خود سرکوب کنید.
4-سعی نکنید به او توصیه کنید که چه بخورد و چه بپوشد و اگر به نظر می رسد که به دوستان شما علاقمند نیست آنها را به او تحمیل نکنید.

زن متولد تیر

1-لاابالی و نامرتب نباشید و نسبت به سر و وضع و رفتارتان بی توجهی نشان ندهید.
2-از جر و بحث در مورد مسایل شخصی خودتان با او در انظار عموم خودداری کنید.
3-از ولخرجی اجتناب کنید زیرا او صرفه جویی و عقل معاش را تحسین می کند.
4-در حضور دیگران از انتقاد کردن از او خودداری کنید.

مرد متولد تیر

1-سعی نکنید بر او مسلط شوید.
2-از ولخرجی و اسراف و همینطور دخالت دادن اقوام در کارها دوری کنید.
3-در رفتار خود محافظه کار باشید, از آرایش زیاد و لباسهای عجیب و غریب بپرهیزید.
4-از برنامه ریزیهای کامل اجتماعی خودداری کنید, بگذارید او خودش برنامه ریزی کند.

زن متولد مرداد

1-از لباسهای او, دوستانش, شخصیتش یا خانه اش انتقاد نکنید.
2-از بحثهای مذهبی و سئوالهای مربوط به خانواده اش خودداری کنید.
3-سعی نکنید بر او مسلط بشوید... مواظب باشید که عقاید خود, دوستان خود, ورزشهای مورد علاقه خود و ترجیحات خود را در مورد موضوعات مختلف, به او تحمیل نکنید.
4-با او دعوا و غرغر نکنید. از آنجایی که او از طفره رفتن عصبانی می شود همیشه با او صادق و راستگو باشید.

مرد متولد مرداد

1-سیگار نکشید, آدامس نجوید و در سایر عادات شخصی خود افراط نکنید(اگر حس می کنید که از این کارها خشمگین می شود). او در این موارد احساس خودش را رو راست به شما خواهد گفت...
2-از پرگویی در مورد خودتان, شغلتان, دوستانتان و بخصوص مردانی که می شناسید خودداری کنید. او دوست دارد خودش در مرکز صحنه باشد.
3-به طور آشکار از مردها دلربایی نکنید و هرگز سعی نکنید حسادت او را عمدا تحریک کنید.
4-سلطه جویی او را بپذیرید و او را وادار نکنید به مکانهایی برود یا کارهایی بکند که هیچ اهمیتی به آنها نمی دهد.
5-او از اینکه در حضور جمع مورد بحث واقع شود و یا از او انتقاد بشود خوشش نمی آید.

زن متولد شهریور

1-از عصبانی شدن و از کوره در رفتن اجتناب کنید, او آرامش و وقار را تحسین می کند.
2-از انتقادهای او ناراحت نشوید, زیرا او به طرف کمال حرکت می کند, هم برای خودش و هم برای شما.
3-بدون مشورت با او تصمیمی نگیرید. او دوست دارد اظهار نظر کند و احساس کند که برای شما مفید است.
4-زمانی که حس می کنید خودش شخصا میل به فاش کردن بعضی مسایل ندارد سعی نکنید در زندگی خصوصی او کنجکاوی کنید. به یاد داشته باشید که مهربانی و همدردی برای او خیلی بیشتر از تجملات و هدایای گرانبها ارزش دارد.

مرد متولد شهریور

1-وقتی به نظر ساکت و متفکر می رسد با صحبت کردن مزاحمش نشوید.
2-از اغتشاش و شلوغی بپرهیزید زیرا او برای صلح و هماهنگی ارزش زیادی قایل است..
3-در مورد موضوعات بی اهمیت به او غرغر نکنید و در مورد مسایلی که کاری درباره شان نمی توان کرد غمگین و بهانه جو نباشید. او در مورد اتلاف انرژی بسیار تحریک پذیر می باشد.

4-قبل از اینکه از تصمیماتش سئوال کنید صبر کنید تا آرامشش را بدست بیاورد.
از افراط در همه چیز خودداری کنید. منظور این است که همانطور که باید در مورد خارجی عواطف میانه رو باشید, در مورد عواطف درونی هم معتدل باشید. او یک میانه روی منطقی را دوست دارد.
5-در مورد عادات شخصی یا طرز رفتارش مخالفت نکنید, زیرا او چه بوسیله کلام و چه به طرق دیگر نارضایتی خود را نشان می دهد.

زن متولد مهر

1- سعی کنید در مسایل مختلف او را به آرامی متقاعد کنید. این کار خیلی بهتر از دستور دادن به اوست.
2-به خود اجازه ندهید ستیزه جو یا تند زبان باشید. او یک محیط صلح آمیز را دوست دارد و از شما انتظار دارد که رعایت این موضوع را بکنید.
3-او را مجبور نکنید در ورزشهای خارج از خانه با شما همراهی کند, زیرا تمایل زیادی به این کار ندارد.
4-دایما در مورد امور مالی به او نصیحت و راهنمایی نکنید و از بحث راجع به امور شغلی و مسایل سیاسی بپرهیزید. اگر به موسیقی, هنر و ادبیات علاقه ای ندارید, نگذارید او بفهمد! سعی کنید به همه آنها علاقمند شوید.

مرد متولد مهر

1-در حضور او با مردی زیاد خودمانی نشوید و نگذارید در مورد محبت شما تردید کند. او میل دارد حس کند که تمام قلب شما متعلق به اوست.
2-موجود تنبل و کودنی نباشید. تحسینی را که او برای شوخیهای جالب و هوشمندی قایل است, با داشتن این صفات, به خود اختصاص دهید.
3-از هرگونه عملی که نشان دهنده این باشد که دارید به او دستور می دهید خودداری کنید و او را وادار نکنید شما را به تمام دوستانش معرفی کند.

زن متولد آبان

1-اگر او خودش اهل زخم زبان زدن و بدگمانی باشد سعی کنید شما اینطور نباشید.
2-از خود عدم شجاعت یا تمایل به عقب نشینی در مورد کار و کوشش نشان ندهید.
3-از افسردگی و بدخلقی اجتناب کنید. او اشخاص سرزنده را دوست دارد.
4-به نظر خسته و تنگ نظر نیایید زیرا او از دیدن هر نشانه ای از خست بخصوص در حضور دیگران خشمگین می شود.

مرد متولد آبان

1-از صرف مقدار زیادی توجه به او دریغ نورزید.
2-از موقعیتهای درگیر کننده با اقوام دوری کنید و از او انتظار نداشته باشید همیشه آماده پذیرفتن هر اجتماعی باشد. او بخصوص از مراسم رسمی خوشش نمی آید.
3-زیاده از حد حالت مطمئن و مثبت به خود نگیرید... بخصوص اصرار نکنید او چیزهایی را مطالعه کند که دوست ندارد.

زن متولد آذر

1-او را مجبور نکنید شغل خود را رها کند. بگذارید در این مورد انتخاب با خودش باشد.
2-از زنهای دیگر دلربایی نکنید.
3-اگر او به زندگی فعال اجتماعی علاقه ندارد, از این نوع زندگی اجتناب کنید.
4-در مورد اینکه چگونه باید لباس بپوشد, موهایش را آرایش کند, خانه اش را مبله کند و سایر چیزهایی که او آنها را در قلمرو حوزه خودش می داند سختگیر نباشید.

مرد متولد آذر

1-اگر او دوست ندارد شما کار کنید, اصراری نداشته باشید که بعد از ازدواج هم به شغلتان ادامه دهید.
2-دوستان نامطبوع خود را رها کنید زیرا این آمادگی در او هست که شما را از روی دوستانتان قضاوت کند.
3-در مورد برنامه ریزی برای نامزدی, خانه و مسایل مشابه خواسته های او را در نظر بگیرید.
4-در مورد کارهایتان اقوام خود را دخالت ندهید و از غرولند و انتقاد اجتناب کنید.

زن متولد دی

1-سعی نکنید او را وادار کنید دوستانش را کنار بگذارد و از هر نوع تظاهری به حسادت خودداری کنید.
2-درباره شخصیت و عادات خصوصی اش اشارات تحریک آمیز نکنید.
3-به او هجوم نبرید و خودداری یا توداری او را محترم بشمارید.

مرد متولد دی

1-سعی نکنید درباره مسایل پنهانی او کنجکاوی کنید.
2-اگر او کم حرف و خاموش را ترجیح می دهد, کوشش نکنید فریبندگیهای اجتماعی را به او تحمیل کنید.
3-سعی نکنید او راتغییر بدهید. اگر نمی توانید او را همانطور که هست قبول داشته باشید اصولا از این رابطه صرف نظر کنید.

زن متولد بهمن

1-در نقطه نظرهای خود سنتی و قدیمی نباشید.
2-در مورد لباس و سر و وضعش چیزی به او دیکته نکنید.
3-در میان جمع و در حضور دیگران با او مشاجره نکنید.
4-نزدیکان و اقوام خود رابه او تحمیل نکنید مگر اینکه خودش آمادگی پذیرفتن آنها را داشته باشد. بگذارید او دوستانش را برای خود حفظ کند.

مرد متولد بهمن

1-از جر و بحث و دخالت در امور خصوصی او بپرهیزید.
2-خود را درگیر و مشغول اشخاص دیگر نکنید و در عین حال نسبت به تعلقات او حسادت نشان ندهید.
3-از گفته های مرموزی که او مکرر و فراوان به زبان می آورد رنجش به دل راه ندهید.

زن متولد اسفند

1-مجبورش نکنید برای مدت زمان طولانی روی یک موضوع بخصوص تمرکز کند.
او به آسانی از این وضع خسته می شود و تغییر را دوست می دارد.
2-در مورد مسایل مربوط به لباس پوشیدن و طرز رفتار خود بی دقتی نکنید و بر سر موضوعات بی اهمیت با او دعوا نکنید.
3-مکالمه را به خود اختصاص ندهید. او دوست دارد آزادانه درباره خودش سخن بگوید.
4-از رفتار غیر عادی اجتناب کنید و به عقایدش در مورد پاکدامنی و تقوا بی احترامی نکنید و آنها را قدیمی تلقی ننمایید.
5-به علت زن بودنش او را محدود نکنید او قویا به تساوی بین زن و مرد اعتقاد دارد.

مرد متولد اسفند

1-سعی نکنید او را وادار کنید تملق بگوید او برای این کار خیلی صمیمی و بی ریاست.
2-از اینکه او را به شتاب کردن وا دارید بپرهیزید بخصوص در امور مربوط به کسب و کار.
3-به یاد داشته باشید که توجهات کوچکی که به سایر زنان می کند هیچ اهمیتی ندارد و حسود نباشید.
4-در مورد اشتباهاتش بی صبر یا نامهربان نباشید و او را به خاطر مسایل بی اهمیت و جزئی بر نیانگیزید.

 

پ.ن؛ دوستانه عزیزم میخوام یعنی احساس وظیفه میکنم که تو پست بعدی در رابطه با نامه نوشتن به فرشته ها بنویسم ! شما اشنا هستید؟ اگه نیستید حتما بیاید بخونید،تو زندگیه من که خیلی تاثیر گذار بوده  به همین دلیل احساس دین میکنم که تا جایی که میتونم همه رو اگاه کنم نسبت به این امر معنوی .

از خدا میخوام با تمام وجودم هر کسی که نیاز هست ، لازمه براش، خدا این توفیق رو بهش بده تا با این روش اشنا بشه! الهی آمین !

 


برچسب‌ها:

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳٩٠/٢/٧ساعت ٤:٤٥ ‎ب.ظ  توسط ماهـنوش  نظرات ()